Doprava, platba a termín zpracování

Termín zpracování je počítán od data úhrady.

Digitální záběry   1 - 2 pracovní dny.
Fotografie, svíčky, obrazy a hrníčky 5-10 pracovních dní
ostatní produkty 7-12 pracovních dní

Způsoby doručení.


Dopravu zboží v rámci České republiky zajišťujeme následujícím způsobem:

Doporučený dopis 69,- Kč.
Balík do ruky 129,- Kč.
Nadrozměrné zásilky obrazů a rámů s nutností použití pevných krabic k balení 149,- Kč.

Poštovné ZDARMA:

- nákup nad 800,- Kč
- osobní odběr Brno*

* Adresa osobního odběru je: Cejl 817/105, 60200 Brno. Více zde...

Po zkompletování objednávky bude kupující informován  e-mailem o možnosti jejího vyzvednutí.

Nyní je povoleno zasílání na Slovensko za české ceny. V případě zájmu o zaslání zásilky do zahraničí nás, prosím, kontaktujte na tel. 541 248 942 nebo e-mailem na dodelavky@photodienst.cz

Jak mohu platit?

Online platby přes GoPay

 


Platební brána GoPay je systém vyvinutý pro internetové obchody. Zprostředkovává jednoduché, rychlé a bezpečné online platby. GoPay sdružuje platební metody většiny bank působících na českém trhu. Platební brána GoPay je

provozovaná na základě povolení uděleného Českou národní bankou pro poskytování platebních služeb malého rozsahu a zároveň podléhá její stanovené kontrole.

Peníze jsou převedeny na účet prodejce během několika minut. Díky tomu může prodejce odeslat zboží rychleji. Bezpečnost transakce garantuje Vaše banka, protože platba probíhá přímo ve Vašem internetovém bankovnictví.

Průběh platby bankovním převodem

V nabídce platební brány zvolíte Vaši banku a volbu potvrdíte kliknutím na tlačítko Internetové bankovnictví. Po přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví Vám bude předložen předvyplněný příkaz k úhradě obsahující všechny potřebné údaje k platbě, který stačí jen potvrdit.

Platební údaje si můžte zobrazit kliknutím na platební metodu Jiná banka a jejím potvrzením. Zobrazí se Vám číslo účtu, variabilní symbol a částka.

Průběh platby kartou

V nabídce platební brány zvolíte platbu Platební kartou. Přijímáme platební karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro. Následně budete vyzváni k zadání údajů o Vaší kartě:

-  číslo platební karty
-  datum ukončení platnosti karty
-  CVV/CVC – se nachází na zadní straně vaší platební karty vpravo v bílém podpisovém proužku a jedná se vždy o poslední 3 číslice v případě VISA a MasterCard

Tyto údaje zadáváte přímo bance, která zajistí nerozluštitelný zakódovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace a dává tím pokyn k vyřízení objednávky. Tímto je odstraněna možnost zneužití Vaší platební karty subjektem, od kterého si zboží kupujete a volného přenosu nechráněných dat na veřejné počítačové síti.

DŮLEŽITÉ: Pro platbu kartou na internetu musíte mít pro toto kartu aktivovanou - informujte se ve své bance.

Jak postupovat v případě problémů?

Pokud nám banka nepotvrdí platbu vaší kartou, může to být z následujících důvodů:

-  Údaje o platební kartě nebyly vyplněny správně.
-  Na Vaší kartě nemáte dostatek finančních prostředků.
-  Vyčerpali jste limit pro internetové transakce.
-  Vaši kartu nelze použít pro platbu na internetu – obraťte se na vaši banku a nechte si tento typ transakcí povolit.

Pokud netrváte na tomto způsobu platby, můžete si jej jednoduše změnit prostřednictvím odkazu v mailu, který od nás obdržíte - po jeho rozliknutí se vám nabídne kompletní nabídka plateb, kde si můžete vybrat jiný způsob.