Informace k fotografování

Vážení zákazníci,

dovolte nám, abychom Vás seznámili s důležitými informacemi týkajícími se fotografování.
Smyslem našeho snažení je poskytovat služby, které se nacházejí nad úrovní současného technického a servisního standardu a zaručují ochranu klientských práv.


INFORMACE PRO ŠKOLY A MATEŘSKÁ CENTRA

Postup při realizaci zakázky

Náš obchodní zástupce osobně navštíví Vaši školu či mateřské centrum a po vzájemné dohodě je stanoven pevný termín fotografování.

Obdržíte kopii písemné Dohody o termínu fotografování, dále plakáty s ukázkami aktuálních fotografických kolekcí a plakátek
s potvrzeným termínem fotografování. Prosíme o viditelné vyvěšení těchto letáčků, aby rodiče mohli o možnostech nabídky uvažovat, a aby je návštěva našeho fotografa nezastihla nepřipravené.

Ve stanovený termín proběhne fotografování. Naši fotografové zajistí podmínky k pořízení kvalitních snímků na ateliérové úrovni dle Vámi vybraného motivu.

Nejpozději do čtyř týdnů od termínu fotografování obdržíte kolekce fotografií, které nabídnete rodičům k posouzení
a odkoupení. Záleží pouze na rozhodnutí rodičů, zda nabízenou kolekci odkoupí nebo vrátí.

Neodebrané fotografie zaslané zpět na adresu firmy PHOTODIENST BRNO, spol. s r.o. budou skartovány. Potvrzení o skartaci Vám na vyžádání ochotně zašleme.


INFORMACE PRO RODIČE

Oblečení, doplňky

Bílé a pastelové barvy se skvěle hodí pro tmavší pozadí. Pro fotografování venku na sluníčku se naopak bílé oblečení nehodí. Vyvarujte se, prosím, velkým nápisům na oblečení, které odvádí pozornost od obličeje. Při fotografování umělecké fotografie "DUO" doporučujeme světlé oblečení a světlé doplňky vlasů, které v černém pozadí nezaniknou.

Styl i barvu oblečení volte dle vybraného pozadí:
Pokud jsou vybrané dekorace zimního typu, zvolte teplejší kusy oděvu (svetřík, uzavřené boty, např. šálu).
Pokud jsou dekorace jarního či letního typu, zvolte letní odění.

Vlasy dětem upravte stylem, na který jsou zvyklí, a ve kterém se cítí pohodlně.