Profesionální fotografické služby

PHOTODIENST BRNO je česká společnost se spolehlivým obchodním, organizačním a provozním zázemím. Osvědčený model přijímání objednávek, realizace zakázek a distribuce, zaručuje včasné a nekomplikované dodávky fotografií za výhodnou cenu se zárukou ochrany veškerých práv objednatele.

Smyslem našeho snažení je poskytovat služby, které se nacházejí nad úrovní současného technického a servisního standardu a zaručují ochranu klientských práv. Kvalita fotografií a poskytovaných služeb je založena na profesionalitě školených fotografů, na vysoké úrovni technického vybavení a samozřejmě dokonalém servisu.

Pro každý školní rok máme připraveny nové originální dětské motivy fotografií. Naši fotografové, školení na práci s dětmi a s mnohaletými zkušenostmi, zajistí podmínky k pořízení kvalitních snímků na ateliérové úrovni, dle Vámi vybraného motivu.

Oblíbené fotografování skupinových fotografií tříd a kamarádů realizujeme moderním způsobem v neotřelých pozicích venku nebo ve třídě, dle vašich požadavků. Výsledné fotografie skupin jsou doplněny texty, jako je školní rok, označení třídy, názvem školy, případně logem.

 

Fotografování základní školy

Fotografování mateřské školy

Fotografování mateřská centra