Dětská školní fotografie

kontakt

Profesionální fotografické služby

PHOTODIENST BRNO je česká společnost se spolehlivým obchodním, organizačním a provozním zázemím. Osvědčený model přijímání objednávek, realizace zakázek a distribuce, zaručuje včasné a nekomplikované dodávky fotografií za výhodnou cenu se zárukou ochrany veškerých práv objednatele.

Smyslem našeho snažení je poskytovat služby, které se nacházejí nad úrovní současného technického a servisního standardu a zaručují ochranu klientských práv. Kvalita fotografií a poskytovaných služeb je založena na profesionalitě školených fotografů, na vysoké úrovni technického vybavení a samozřejmě dokonalém servisu.

Pro každý školní rok máme připraveny nové originální dětské motivy fotografií. Naši fotografové, školení na práci s dětmi a s mnohaletými zkušenostmi, zajistí podmínky k pořízení kvalitních snímků na ateliérové úrovni, dle Vámi vybraného motivu.

Oblíbené fotografování skupinových fotografií tříd a kamarádů realizujeme moderním způsobem v neotřelých pozicích venku nebo ve třídě, dle vašich požadavků. Výsledné fotografie skupin jsou doplněny texty, jako je školní rok, označení třídy, názvem školy, případně logem.