Fotografické služby pro základní školy

Rádi přijedeme fotografovat do vaší školy. Vynasnažíme se, aby den fotografování byl pro vás i vaše děti příjemným zážitkem a významně nenarušil chod školy a vyučování.

Dlouholetá zkušenost s fotografováním individuálních fotografických sérií, skupinových fotografií a skupinek kamarádů nám dnes umožňuje realizovat dětskou školní fotografii takřka v ateliérové kvalitě. Kvalitní a stabilní zázemí naší společnosti přináší vaší škole jistotu, že fotografování a všechny kroky s ním spojené proběhnou hladce a bez problémů. Dnes už více než desetiletá zkušenost s fotografováním  prvních tříd do celostátního deníku MF DNES v rámci projektu
„Prvňáčci“ nám zajistila mnoho zkušeností s fotografováním skupin na velkých základních školách a našim fotografům přinesla schopnost rychle a kvalitně nafotit množství dětí s minimálním narušením výuky ve škole.

Ze široké a neustále aktualizované nabídky fotografických sérií a tabel si jistě vyberete dle vašeho vkusu či věku žáků.  Rezervujte si, prosím, svůj termín včas. Rádi Vám vyhovíme ve výběru data i času dle Vašeho výběru. Aktuální nabídku motivů vám rádi představíme prostřednictvím našeho obchodního zástupce nebo zašleme poštou či e-mailem.

Výsledkem našeho snažení jsou nejen krásné fotografie dětí, ale pro rodiče se také otevírá možnost doobjednání fotografií a produktů s nimi spojených v našem novém internetovém obchodě aniž by to přinášelo jakoukoliv zátěž pro školu

Postup při realizaci zakázky

Náš obchodní zástupce osobně navštíví vaši školu, popřípadě vás zkontaktuje telefonicky  a společně s vámi stanoví pevný termín fotografování. Obdržíte kopii písemné Dohody o termínu fotografování, ukázky aktuálních fotografických kolekcí a plakátek s potvrzeným termínem fotografování. Prosíme o viditelné vyvěšení těchto letáčků, aby rodiče mohli o možnostech nabídky uvažovat, a aby je návštěva našeho fotografa nezastihla nepřipravené.

Ve stanoveném termínu proběhne fotografování. Naši fotografové zajistí podmínky k pořízení kvalitních snímků na ateliérové úrovni dle Vámi vybraného motivu. Nejpozději do čtyř týdnů od termínu fotografování obdržíte kolekce fotografií, které nabídnete rodičům k posouzení a odkoupení. Záleží pouze na rozhodnutí rodičů, zda nabízenou kolekci odkoupí nebo vrátí. Neodebrané fotografie zaslané zpět na adresu firmy PHOTODIENST BRNO, spol. s r.o. budou skartovány. Potvrzení o skartaci Vám na vyžádání ochotně zašleme.

Fotografování základní školy

Fotografování mateřské školy

Fotografování mateřská centra